نمایش دادن همه 5 نتیجه

دسته‌های محصولات
آرمیدخت در اینستاگرام

کرم پودر شیشه ای لوسمنت حاوی روغن آرگان “شماره 201″، با پوششی مناسب جوش های ریز و شکاف ها و ترک های ریز پوست را کاور میکند. این محصول که در 6 رنگ به بازار عرضه شده است، رنج مناسبی از پوست های روشن تا تیره را شامل میشود. روغن آرگان بکار رفته شده در این محصول به همراه عصاره آلوئه ورا، ویتامین های A ، E و امگا 3 و امگا 6 را در خود گنجانده است. این ویتامین ها و امگا ها، تغذیه خوبی برای پوست صورت شما بوده و باعث جوان سازی، نرمی و لطافت در پوست شما میشود. پس میتوان گفت، خرید کرم پودر لوسمنت به این دلیل که ضمن قرار گیری در دسته بندی آرایشی، در دسته بندی مراقبتی و مراقبت از پوست نیز قرار میگیرد، پیشنهاد میشود.

این محصول نیز، همانند سایر محصولات لوسمنت پارابن فری بوده و از پارابن در تولید آن استفاده نشده است. از سوی دیگر، با وجود روغن آرگان و عصاره آلوئه ورا که میکروارگانیسم هایی مثل ویتامین های A ، E و امگا های 6 و 3 را در محصول گنجانیده اند، سبب آسودگی خاطر شما در جهت استفاده روزانه از این محصول بدون نگرانی از سلامتی پوست خود، میشود.

کرم پودر شیشه ای لوسمنت شماره 201، مقاومت مناسبی در برابر تعریق و رطوبت دارد و ماندگاری مناسبی را به شما ارائه میدهد. این کرم پودر از شما در برابر اشعات مضر محافظت میکند و SPF آن معادل عدد 30 میباشد.