آرمیدخت ضمن احترام به حریم خصوصی کاربران خود، تعهد می‌کند که هیچ یک از اطلاعاتی را که از مشتریان خود بابت ثبت سفارش دریافت میکند با هیچ شخص یا مرکزی در میان نگذارد. مگر اینکه مراجع ذی‌صلاح حکم قانونی در این مورد به آرمیدخت ارائه دهند. آرمیدخت برای خرید، ثبت نظر یا استفاده از برخی امکانات وب سایت اطلاعاتی را از کاربران درخواست می‌کند تا بتواند خدماتی امن و مطمئن را به کاربران ارائه دهد. برای پردازش و ارسال سفارش، اطلاعاتی مانند آدرس، شماره تلفن و ایمیل مورد نیاز است.

اطلاعاتی که شما مشتریان در اختیار آرمیدخت قرار میدهید، تنها در موارد: ارتباط با مشتریان، تحقیقات، بازاریابی و بهینه سازی محتوی وبسایت استفاده می‌شوند. در صورتی که کاربران تمایل به دریافت ایمیل ها وپیامک ها از این دست نباشند، قادر به لغو عضویت خود در این سرویس ها از طریق پنل کاربری و یا کد های لغو موجود در پیامک های خود میباشند.

بدیهی است حفظ و نگهداری رمز عبور با مشتری می‌باشد و هر شخصی با نام کاربری و رمز عبور تایید شده وارد پنل کاربری شود، مشتری شناخته شده و عواقب آن متوجه صاحب حساب کاربری میباشد. فلذا لطفا ضمن انتخاب رمز عبور نیرومند متشکل از حروف بزرگ و کوچک انگلیسی، اعداد و ارقام و علائم، حفظ و نگهداری رمز عبور پنل کاربری خود را جدی بگیرید.

آرمیدخت ممکن است نقد و نظرهای ارسالی کاربران را در راستای رعایت قوانین وب سایت ویرایش کند. همچنین اگر نظر یا پیام ارسال شده توسط کاربر، مشمول مصادیق محتوای مجرمانه باشد، آرمیدخت می‌تواند از اطلاعات ثبت شده برای پیگیری قانونی استفاده کند.

در نهایت، آرمیدخت برای حفاظت و نگهداری اطلاعات و حریم شخصی کاربران همه توان خود را به کار می‌گیرد و امیدوار است که تجربه‌ی خریدی امن، راحت و خوشایند را برای همه کاربران فراهم آورد.